Електрогенератор Honda EG5500CL
Honda EG5500CL |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Honda EG5500CL
Усі ціни 10 →Генератор бензиновый Honda EG5500CL GWT1, инверторный | 92 510 грн. |
Бензиновый генератор Honda EG 5500 CL GWT | 92 510 грн. |
Генератор бензиновый Honda EG5500CL GWT1 102176 | 94 930 грн. |
Генератор бензиновий Honda EG5500CL 101317-26 | 94 930 грн. |
Генератор бензиновый Honda EG5500CL (EG5500CLGWT1) | 94 930 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →