Змішувач Hotec 19.111-DC/AC (000005189)
Фото 4 |
Hotec 19.111-DC/AC |
|
Ступінь захисту: IP56. Зона виявлення користувача: 6 – 25 см. Термін служби батарейок: 1 рік (200 циклів на день).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotec 19.111-DC/AC
Усі ціни 11 →Змішувач для раковини із сенсором на дві води HOTEC 19.111 DC/AC Hot/Cold | 4 741 грн. |
Смеситель сенсорный для умывальника Hotec 19.111 DC/AC Hot/Cold с трансфор | 3 485 грн. |
Змішувач сенсорний для умивальника HOTEC 19.111-DC/AC 000005189 | 4 741 грн. |
Смеситель сенсорный для умывальника Hotec 19.111 DC/AC Hot/Cold 000005189 | 4 267 грн. |
Змішувач сенсорний для умивальника HOTEC 19.111-DC/AC (220V/6V) з трансфор | 4 406 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →