Змішувач Hotec 19.112-DC/AC
Фото 4 |
Hotec 19.112-DC/AC |
|
Ступінь захисту: IP56. Зона виявлення користувача: 6 – 25 см
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotec 19.112-DC/AC
Усі ціни 18 →Змішувач для раковини сенсорний на дві води HOTEC 19.112 DC/AC Hot/Cold хр | 4 952 грн. |
Hotec 19.112-DC/AC | 3 736 грн. |
HOTEC 19.112-DC/AC | 4 952 грн. |
Змішувач сенсорний для умивальника HOTEC 19.112-DC/AC 000005190 | 4 952 грн. |
Смеситель сенсорный для умывальника Hotec 19.112 DC/AC Hot/Cold 000005190 | 4 457 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →