Змішувач AM-PM Inspire V2.0 F50A02300
Відео 1Фото 10 |
AM-PM Inspire V2.0 F50A02300 |
|
Змішувач має зовнішній батарейний відсік, індикатор стану батарей
Батарейки в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Inspire V2.0 F50A02300
Усі ціни 16 →Змішувач для раковини Am.Pm Inspire v2.0 хром F50A02300 | 6 768 грн. |
Змішувач для раковини сенсорний AM.PM Inspire 2.0 (колір - хром) F50A02300 | 6 768 грн. |
AM.PM AM.PM Inspire 2.0 F50A02300 | 6 768 грн. |
Змішувач для умивальника сенсорний на дві води AM.PM Inspire 2.0 хром лату | 6 768 грн. |
Змішувач для раковини сенсорний AM.PM Inspire 2.0 (F50A02300) F50A02300 | 6 768 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →