Змішувач Hotec 19.131A-DC/AC
Hotec 19.131A-DC/AC |
|
Ступінь захисту: IP56. Зона виявлення користувача: 6 – 25 см
Тільки для холодної води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotec 19.131A-DC/AC
Усі ціни 13 →Кран на раковину із датчиком руху на одну воду HOTEC 19.131A DC/AC хром ла | 3 700 грн. |
Hotec 19.131A-DC/AC | 2 785 грн. |
Змішувач сенсорний для умивальника HOTEC 19.131A-DC/AC 000019614 | 3 700 грн. |
Монокран сенсорный для умывальника Hotec 19.131A DC/AC 000019614 | 3 330 грн. |
Кран сенсорний для умив-ка HOTEC 19.131A-DC/AC (220V/6V),висота 175мм,з тр | 3 427 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →