Бойлер Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX ECO 10 OR (3100692)
Фото 5 |
Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX ECO 10 OR |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX ECO 10 OR
Бойлер електричний Ariston Andris Lux Eco 10 PL EU (3100692) 3100692 | 5 900 грн. |
Водонагрівач Ariston ANDRIS LUX 10 PL EU, 10 л, над мийкою, електр. упр-ня | 4 277 грн. |
Водонагрівач електричний ARISTON ANDRIS LUX ECO 10 PL EU з мокрим теном (3 | 4 650 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX ECO 10 OR
Ціни на Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX ECO 10 OR |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX ECO 10 UR | від 4 888 грн. | 1 пропозиція | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX ECO 10 OR | від 4 277 грн. | 3 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX ECO 15 UR | від 4 512 грн. | 1 пропозиція | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX ECO 15 OR | від 4 512 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →