Бойлер Hotpoint-Ariston ABSE VLS PRO PW 80
Фото 8 |
Hotpoint-Ariston ABSE VLS PRO PW 80 |
|
Стильний, продуктивний і економічний побутовий накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 100 л з технологією Double Tank (два внутрішніх бака для прискореного підігріву), двома тенами і системою електронного управління з цифровим дисплеєм для індикації температури води. Значна корисна ємність цієї моделі дозволяє створити на її базі основну або резервну систему гарячого водопостачання для міської квартири, невеликого котеджу або двомісного готельного номера.
Може обслуговувати побутові потреби сім'ї з 2-3 чоловік. На відміну від більшості традиційних бойлерів з широкими циліндричними внутрішніми баками, у водонагрівачі Hotpoint-Ariston ABSE VLS PRO PW 80 застосовуються баки плоскої конструкції, що зменшує глибину корпусу (27,5 см) для установки в приміщеннях з обмеженим вільним простором. Апарат оснащений двома мідними занурювальними трубчастими нагрівачами, що забезпечують ефективну теплопередачу.
Завдяки високій потужності тенів (1000 + 1500 Вт), бойлер гарантує оперативне приготування гарячої води і може довести температуру всього об'єму внутрішнього бака від 20 до 65 °C всього за 1 год 21 хв.Максимальна температура може досягати 75 °C, а граничний робочий тиск води - 8 бар (до 16 бар при заводському тестуванні). Внутрішня поверхнею обох баків надійно захищена фірмовою термостійкою емаллю TitanShield і магнієвим анодом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston ABSE VLS PRO PW 80
Водонагрівач Ariston VELIS TECH PW ABSE 80 (3700703) | 13 740 грн. |
Водонагрівач Ariston VELIS DUNE PW ABSE 80 (3700706) | 14 490 грн. |
Водонагрівач Ariston ABSE VLS PRO PW 80 (3700699) | 14 390 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston ABSE VLS PRO PW 80
Ціни на Hotpoint-Ariston ABSE VLS PRO PW 80 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston ABSE VLS PRO PW 50 | від 11 890 грн. | 6 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston ABSE VLS PRO PW 80 | від 13 740 грн. | 3 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston ABSE VLS PRO PW 100 | від 12 290 грн. | 2 пропозиції |