Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   Hotpoint-Ariston

Бойлер Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 VT

Фото - Водонагрівач Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 VT
Фото 3
Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 VT
80 л100 л
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність1800 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Час нагріву127 хв
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязнизу
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)74.8x45x48 см
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2018
Маркування виробника
3201814

3201815

Простий і надійний побутовий електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 80 л з традиційним циліндричним корпусом для вертикального настінного монтажу. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2018 року, помірна вартість якого зацікавить споживачів, які віддають перевагу якісній побутовій техніці від перевірених європейських брендів. Ця модель допоможе організувати основну або резервну систему гарячого водопостачання в квартирі, невеликому котеджі або готельному номері.

Розрахована на обслуговування побутових потреб невеликої сім'ї чисельністю 2-3 людини. Фірмовий розсікач Nanomix упорядковує змішування потоків з різною температурою і збільшуючи частку гарячої води, готової до безпосереднього використання. Внутрішній циліндричний бак водонагрівача Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 VT виконаний методом зварювання з якісної листової холоднокатаної сталі і покритий фірмовою склокерамічною емаллю TitanShield, яка демонструє підвищену стійкість до перепадів температур і оберігає сталь від контакту з гарячою водою. Для додаткового антикорозійного захисту є змінний магнієвий анод, що виконує функцію електрохімічного протектора. Регулювання температури виконується надійним механічним термостатом, а для контролю підігріву є біметалічний термометр, індикатор якого знаходиться у верхній частині корпусу.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.

Купити Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 VT

Усі ціни 126 →

Ariston Ariston PRO1 R 80 VTD 1,8K 3201814

Накопительный бойлер Ariston PRO1 R 80 VTD 1,8K используется для обеспечения до 3-х пользователей горячей водой для удовлетво... щерения бытовых нужд. Процесс нагрева воды в данной модели производится двумя способами: от электрического ТЭНа и посредством теплообменника при подключении внешнего источника т
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 599 грн.

Бойлер ARISTON PRO1 R 80 VTS 1,8 K 3201815

Офіційний партнер Hotpoint-Ariston
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 600 грн.

Бойлер Ariston PRO1 R 80 VTD 1,8K

Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Уцінка Бойлер комбінований Ariston PRO1 R 80 VTD 1,8K праве підключення (3201814УЦ) 3201814УЦ

Царапина на поверхні Бойлер Ariston PRO1 R 80 VTD 1,8K 3201814 - електричний водонагрівач накопичувального типу і комбінов... щеаного (непрямого) нагрівання. Основна відмінність такого бойлера в тому, що він може використовувати не тільки електроенергію для нагрівання води, електричний водонагрівач Ariston PRO1 R 80 VTD 1,8K 3201814 нагріває воду від опалювальної системи. У бак вбудований змійовик для
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
7 310 грн.

Ariston Водонагрівач Ariston PRO1 R 80 VTS 1,8K (лівий) непрямий нагрiв

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 200 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 VT

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 VT

Ціни на Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 VT
Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 VT від 6 708 грн.137 пропозицій
Hotpoint-Ariston PRO1 R 100 VT від 7 799 грн.103 пропозиції