Проточний водонагрівач Hotpoint-Ariston AURES SF 5.5 COM (3520018)
Відео 20Фото 2 |
Hotpoint-Ariston AURES SF 5.5 COM 3.5 кВт 5.5 кВт 2 тен |
|
Простий, компактний і зручний в повсякденному використанні проточний електричний водонагрівач з трьома режимами продуктивності і довговічним нагрівальним контуром. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з сімейства AURES Slim Flow зразка 2019 року, яке включає в себе дві моделі потужністю 3,5 і 5,5 кВт. Розрахований на горизонтальний настінний монтаж з підведенням комунікацій знизу, при цьому сам прилад повинен знаходитися зліва від мийки/раковини.
Займає мінімум вільного місця, підключається до побутової однофазної мережі змінного струму (230 В). Допоможе швидко і з мінімальними витратами створити основну або резервну систему гарячого водопостачання в квартирі, котеджі, дачному будинку або офісі. Проточний водонагрівач Hotpoint-Ariston AURES SF 5.5 COM може працювати в трьох режимах потужності і розрахований на підключення кабелем з площею поперечного перерізу провідників не менше 4 кВ.мм (автомат і лічильник повинні бути розраховані на силу струму не менше 40А). На відміну від накопичувальних бойлерів, які набирають задану температуру як мінімум кілька десятків хвилин, цей водонагрівач виходить на режим всього за 10-15 сек. Здатний підтримувати продуктивність до 3,1 л/хв за умови підігріву води на 25 °C (Максимальна температура 55 °C). Комплектується насадкою для душу і краном для мийки / раковини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston AURES SF 5.5 COM
Усі ціни 7 →Ariston Ariston Aures SF 5.5 COM 3520018-V | 3 500 грн. |
Водонагрівач проточний Ariston AURES SF 5.5 COM | 3 500 грн. |
Водонагреватель проточный Ariston AURES SF 5.5 COM 3520018-V | 3 500 грн. |
Водонагрівач Ariston Aures SF 5.5 Com | 3 200 грн. |
Ariston Електричний проточний водонагрівач Ariston AURES SF 5.5 COM 352001 | 3 500 грн. |
Проточний водонагрівач Ariston AURES SF 5.5 COM | 3 500 грн. |
Водонагрівач Ariston Aures SF 5.5 COM (3520018) | 3 500 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston AURES SF 5.5 COM
Ціни на Hotpoint-Ariston AURES SF 5.5 COM |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston AURES S 3.5 COM | від 3 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston AURES SF 5.5 COM | від 3 200 грн. | 7 пропозицій |