Бойлер Hotpoint-Ariston LYDOS R 100 V (3201973)
Відео 20Фото 2 |
Hotpoint-Ariston LYDOS R 100 V |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston LYDOS R 100 V
Усі ціни 19 →Ariston Ariston LYDOS R 100V (3201829) | 7 300 грн. |
Водонагрівач Ariston LYDOS R 100 V (3201829) | 5 960 грн. |
Водонагрівач Ariston LYDOS R 100 V | 7 299 грн. |
Водонагрівач Ariston LYDOS R 100 V (3201829) | 7 300 грн. |
Бойлер Ariston Lydos R 100 V | 7 300 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hotpoint-Ariston LYDOS R 100 V
Ціни на Hotpoint-Ariston LYDOS R 100 V |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston LYDOS R 50 V | від 5 297 грн. | 48 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS R 80 V | від 5 842 грн. | 25 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS R 100 V | від 5 834 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →