SSD Patriot Memory P220 P220S128G25 128 ГБ
Фото 5 |
Patriot Memory P220S128G25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P220 P220S128G25 128 ГБ
Усі ціни 53 →Patriot P220 TLC 128GB 2.5" (P220S128G25) P220S128G25 | 535 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 128GB P220 Patriot (P220S128G25) | 642 грн. |
Накопичувач SSD 128GB Patriot P220 2.5" SATAIII TLC (P220S128G25) P220S128 | 478 грн. |
SSD диск Patriot P220 128GB 2.5" SATAIII TLC (P220S128G25) P220S128G25 | 478 грн. |
Ssd накопичувач Patriot P220 128 GB (P220S128G25) | 858 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory P220 P220S128G25
Ціни на Patriot Memory P220 P220S128G25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P220 P220S128G25 128 ГБ | від 478 грн. | 54 пропозиції | ||
Patriot Memory P220 P220S256G25 256 ГБ | від 750 грн. | 55 пропозицій | ||
Patriot Memory P220 P220S512G25 512 ГБ | від 1 249 грн. | 63 пропозиції | ||
Patriot Memory P220 P220S1TB25 1 ТБ | від 1 849 грн. | 55 пропозицій | ||
Patriot Memory P220 P220S2TB25 2 ТБ | від 3 959 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →