SSD Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1 128 ГБ
Відео 33Фото 4 |
Apacer AP128GAS350-1 2020 рікPanther (бюджетні 2.5") |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1 128 ГБ
Усі ціни 19 →SSD-накопичувач Apacer AS350 Panther 128GB 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS35 | 629 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 128GB Apacer (AP128GAS350-1) AP128GAS350-1 | 595 грн. |
Apacer Накопичувач SSD 2.5" 128GB Apacer (AP128GAS350-1) AP128GAS350-1 | 595 грн. |
Apacer AP128GAS350-1 | 609 грн. |
Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS35 | 660 грн. |
ще 14 пропозицій
0 0 3 3 |
Відмінний і за швидкостями та живучістю! 1. Швидкість.2. Живість.3. Ціна.4. Найкращий вибір. Ні |
Очікуваний, гарний рівень продуктивності. Дані на скрині із половиною заповненої ємності. Через деякий час доповню відгук. Швидкість доступу до дрібних блоків. Ще не знайшов. TrixyTrix TrixyTrix: користуюся Apacer AP1TBAS350-1 менше місяця |
Користуюсь вже 2 роки на 480 гб Велика швидкість, дешевизна Поки що нічого Мастурбек: користуюся Apacer AP512GAS350-1 більше року |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
anonim
3 січня 2021, 13:53
Скорость накопителя на ek и на других сайтах отличаються #
На сайте ekatalog заявленная скорость ssd 310мб/с а на сайте розетка или телемарафон скорость 510мб/с. Кому верить?
Відеоогляди
Модификації Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1
Ціни на Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1 128 ГБ | від 561 грн. | 21 пропозиція | ||
Apacer Panther AS350 AP256GAS350-1 256 ГБ | від 869 грн. | 11 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350 AP480GAS350-1 480 ГБ | від 2 709 грн. | 3 пропозиції | ||
Apacer Panther AS350 AP512GAS350-1 512 ГБ | від 1 297 грн. | 49 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350 AP1TBAS350-1 1 ТБ | від 2 112 грн. | 62 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →