SSD HP S650 345M9AA 480 ГБ
Відео 20 |
HP 345M9AA 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S650 345M9AA 480 ГБ
Усі ціни 42 →Накопитель SSD 2.5" 480GB S650 HP (345M9AA) | 1 608 грн. |
Hp S650 480 Gb (345M9AA) | 1 521 грн. |
Hp S650 480 Gb (345M9AA) | 1 493 грн. |
Ssd накопичувач HP S650 480 GB (345M9AA) | 1 829 грн. |
SSD накопичувач HP S650 480 GB (345M9AA) S650 480 GB (345M9AA) | 1 427 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP S650 345M9AA
Ціни на HP S650 345M9AA |
---|---|---|---|---|
HP S650 345M7AA 120 ГБ | від 565 грн. | 45 пропозицій | ||
HP S650 345M8AA 240 ГБ | від 909 грн. | 47 пропозицій | ||
HP S650 345M9AA 480 ГБ | від 1 329 грн. | 42 пропозиції | ||
HP S650 345N0AA 960 ГБ | від 2 352 грн. | 40 пропозицій | ||
HP S650 345N1AA 1.92 ТБ | від 7 162 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →