Жорсткий диск HP Midline SATA 861750-B21 6 ТБ 861750-B21
HP 861750-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Midline SATA 861750-B21 6 ТБ 861750-B21
Усі ціни 6 →Жесткий диск для сервера HP 6TB SATA 7.2K LFF SC 512e DS HDD (861750-B21) | 18 532 грн. |
Жорсткий диск для сервера HP 6TB SATA 7.2K LFF SC 512e DS HDD (861750-B21) | 18 774 грн. |
Жесткий диск HPE 6TB SATA 7.2K LFF SC 512e DS HDD 861750-B21 | 17 566 грн. |
Жорсткий диск для сервера HP 6TB SATA 7.2K LFF SC 512e DS HDD (861750-B21) | 17 842 грн. |
HP Жорсткий диск для сервера HP 6TB SATA 7.2K LFF SC 512e DS HDD (861750-B | 17 842 грн. |
HP 6TB SATA 7.2K LFF SC 512e DS (861750-B21) 861750-B21 | 19 211 грн. |
Відеоогляди
Модификації HP Midline SATA 861750-B21
Ціни на HP Midline SATA 861750-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Midline SATA 872489-B21 2 ТБ 872489-B21 | від 9 758 грн. | 2 пропозиції | ||
HP Midline SATA 628061-B21 3 ТБ 628061-B21 | від 14 226 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 693687-B21 4 ТБ HPE Proliant | від 13 676 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 753874-B21 6 ТБ 753874-B21 | від 14 998 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 861750-B21 6 ТБ 861750-B21 | від 17 566 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Midline SATA 793695-B21 8 ТБ | від 25 560 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →