Персональний комп'ютер HP Elite Mini 600 G9 7Z6B4AA
Фото 6 | від 40 769 до 44 499 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i7, 12700T, 1.4 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Elite Mini 600 G9 1
Характеристики
HP Elite Mini 600 G9 7Z6B4AA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Elite Mini 600 G9 7Z6B4AA
Колір:
Сортувати
Неттоп HP Elite Mini 600 G9 (7Z6B4AA) | 42 417 грн. |
Неттоп HP Elite Mini 600 G9 (7Z6B4AA) | 40 769 грн. |
Неттоп HP Elite Mini 600 G9 i7-12700T/16 ГБ/SSD512 ГБ/K&M/WiFi/W11P64/3y.w | 41 655 грн. |
Комп'ютер HP Elite Mini 600 G9 / i7-12700T (7Z6B4AA) 7Z6B4AA | 41 655 грн. |
HP Комп'ютер HP Elite Mini 600 G9 / i7-12700T (7Z6B4AA) 7Z6B4AA | 41 655 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо