Персональний комп'ютер HP Z6 G4 Workstation 6QP06EA
Фото 3 | від 39 139 до 110 899 грн. Порівняти ціни 20 →Проц:Xeon, 4108, 1.8 ГГц ОЗП:32 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації HP Z6 G4 Workstation 1
Характеристики
HP Z6 G4 Workstation 6QP06EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Z6 G4 Workstation 6QP06EA
Колір:
Сортувати
Комп'ютер HP Z6 G4 (6QP06EA) | 39 999 грн. |
Комп'ютер HP Z6 G4 WKS Tower / Xeon Silver 4108 (6QP06EA) | 39 899 грн. |
Компьютер HP Z6 G4 WKS Tower / Xeon Silver 4108 (6QP06EA) 6QP06EA | 39 999 грн. |
HP Z6 G4 WKS Tower / Xeon Silver 4108 (6QP06EA) 6QP06EA | 39 999 грн. |
Комп'ютер HP Z6 G4 WKS Tower / Xeon Silver 4108 (6QP06EA) 6QP06EA | 39 999 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Рекомендуємо