Персональний комп'ютер Dell OptiPlex 7010 MT 210-BFWQi716UBU
Фото 4 | від 44 634 до 65 674 грн. Порівняти ціни 8 → |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 MT 6
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 MT 210-BFWQi716UBU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 MT 210-BFWQi716UBU
Сортувати
Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 MT / i7-13700 (210-BFWQi716UBU) | 44 817 грн. |
Компьютер Dell Optiplex Plus 7010 MT/i7-13700 (210-BFWQi716UBU) 210-BFWQi7 | 44 634 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 MT / i7-13700 (210-BFWQi716UBU) 210-BFWQ | 44 917 грн. |
Dell Optiplex Plus 7010 MT / i7-13700 (210-BFWQi716UBU) 210-bfwqi716ubu | 46 791 грн. |
Dell Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 MT / i7-13700 (210-BFWQi716UBU) 210 | 44 917 грн. |
Dell Optiplex Plus 7010 MT 210-BFWQi716UBU — Десктоп Intel Core i7-13700 1 | 44 748 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 MT/i7-13700 (210-BFWQi716UBU) | 50 162 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 MT / i7-13700 (210-BFWQi716UBU) | 65 674 грн. |
Закрити
Рекомендуємо