Моноблок HP Pavilion 31.5 All-in-One 6L9M4EA
Фото 5 | від 76 919 до 120 159 грн. Порівняти ціни 22 →Проц:Core i7, 12700T, 1.4 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3050 Ti, 4 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:DOS |
Модифікації HP Pavilion 31.5 All-in-One 1
Характеристики
HP Pavilion 31.5 All-in-One 6L9M4EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Pavilion 31.5 All-in-One 6L9M4EA
Колір:
Сортувати
Моноблок Hp Pavilion 32-b0003ua (6L9M4EA) Ua | 80 279 грн. |
Моноблок HP Pavilion 32-b0003ua (6L9M4EA) | 80 229 грн. |
Моноблок HP Pavilion 31.5" QHD IPS, Intel i7-12700T, 16GB, F512GB, NVD3050 | 85 852 грн. |
Комп'ютер HP Pavilion 32-b0003ua AiO / i7-12700T (6L9M4EA) | 78 569 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Рекомендуємо