Оперативна пам'ять HP DDR4 DIMM 1x32Gb P06033-B21
HP P06033-B21 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP DDR4 DIMM 1x32Gb P06033-B21
Усі ціни 11 →Пам'ять HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x4 DDR4-3200 CAS-22-22-22 Registe | 26 523 грн. |
HPE 32GB Dual Rank x4 DDR4-3200 CAS-22-22-22 Registered Smart Memory Kit ( | 26 523 грн. |
Модуль пам'яті HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x4 DDR4-3200 CAS-22-22-22 Regis | 27 537 грн. |
Пам'ять HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x4 DDR4-3200 CAS-22-22-22 Registered S | 23 700 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації HP DDR4 DIMM 1x32Gb
Ціни на HP DDR4 DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
HP DDR4 DIMM 1x32Gb 728629-B21 | від 25 532 грн. | 2 пропозиції | ||
HP DDR4 DIMM 1x32Gb 805351-B21 | від 27 697 грн. | 2 пропозиції | ||
HP DDR4 DIMM 1x32Gb 815100-B21 | від 12 300 грн. | 1 пропозиція | ||
HP DDR4 DIMM 1x32Gb P00924-B21 | від 9 870 грн. | 16 пропозицій | ||
HP DDR4 DIMM 1x32Gb P06033-B21 | від 13 440 грн. | 11 пропозицій |
Рекомендуємо