Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3000C16S-16GISB
Відео 17Фото 3 |
G.Skill F4-3000C16S-16GISB |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3000C16S-16GISB
Усі ціни 57 →G.Skill DDR4 16GB 3000Mhz Aegis (F4-3000C16S-16GISB) Black F4-3000C16S-16G | 1 288 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 16GB/3000 G.Skill Aegis (F4-3000C16S-16GISB) F4-3000C1 | 1 172 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 G.Skill Aegis 16GB 3000MHz (F4-3000C16S-16GISB) | 1 269 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 16 GB DDR4 3000 MHz Aegis (F4-300 | 1 778 грн. |
G.Skill 16 Gb DDR4 3000 MHz Aegis (F4-3000C16S-16GISB) | 1 230 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2133C15S-16GIS | від 1 754 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2400C15S-16GIS | від 1 235 грн. | 7 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2400C17S-16GIS | від 1 513 грн. | 27 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2666C19S-16GIS | від 1 168 грн. | 52 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3000C16S-16GISB | від 1 172 грн. | 59 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3200C16S-16GIS | від 1 237 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →