Вантажна шина HunterRoad H802 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
HunterRoad H802 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HunterRoad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HunterRoad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HunterRoad H802 315/80 R22.5 156L
HunterRoad H802 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/153L 20PR | 8 996 грн. |
HunterRoad H802 (315/80R22.5 156L) | 9 095 грн. |
Шина HunterRoad H802 (провідна) 315/80 R22.5 156/153L | 9 275 грн. |