Оперативна пам'ять Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA41GS6AFR8N-TF
Hynix HMA41GS6AFR8N-TF |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hynix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hynix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA41GS6AFR8N-TF
Оперативна пам'ять SK hynix 8 GB SO-DIMM DDR4 2133 MHz (HMA41GS6AFR8N-TF) | 620 грн. |
Ноутбучна оперативна пам'ять Hynix DDR4 8GB 2133MHz SO-DIMM 2Rx8 PC4-2133P | 690 грн. |
Оперативна пам'ять Hynix SODIMM DDR4 8Gb 2133MHz PC4-17000 (HMA41GS6AFR8N- | 670 грн. |
Модификації Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ціни на Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA41GS6AFR8N-TF | від 620 грн. | 3 пропозиції | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6CJR8N-UH | від 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6MFR8N-UH | від 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6CJR8N-VK | від 680 грн. | 5 пропозицій | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-VK | від 690 грн. | 5 пропозицій | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMAA1GS6CJR6N-XN | від 600 грн. | 7 пропозицій | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-XN | від 780 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →