Оперативна пам'ять HyperX Fury Black DDR4 2x32Gb HX426C16FB3K2/64
Фото 4 |
HyperX HX426C16FB3K2/64 2666 МГц CL16 3466 МГц CL17 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HyperX Fury Black DDR4 2x32Gb HX426C16FB3K2/64
Пам'ять HyperX Fury Black 64GB (2x32GB) DDR4 2666MHz CL16 (HX426C16FB3K2/6 | 9 963 грн. |
HyperX Fury Black 64GB (2x32GB) DDR4 2666MHz CL16 (HX426C16FB3K2/64) | 9 720 грн. |
HyperX Fury Black 64GB (2x32GB) DDR4 2666MHz CL16 (HX426C16FB3K2/64) | 9 963 грн. |
HyperX Fury Black 64GB (2x32GB) DDR4 2666MHz CL16 (HX426C16FB3K2/64) | 10 206 грн. |
Модификації HyperX Fury Black DDR4 2x32Gb
Ціни на HyperX Fury Black DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
HyperX Fury Black DDR4 2x32Gb HX426C16FB3K2/64 | від 9 720 грн. | 4 пропозиції | ||
HyperX Fury Black DDR4 2x32Gb HX434C17FB3K2/64 | від 11 500 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо