Кондиціонер AUX Fusion ASW/AS-H07FFR3DI 20 м²
Фото 12 |
AUX Fusion ASW/AS-H07FFR3DI 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:685/637 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Fusion ASW/AS-H07FFR3DI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX Fusion ASW/AS-H07FFR3DI 20 м²
Усі ціни 14 →Кондиціонер AUX ASW/AS-H07FFR3DI | 14 499 грн. |
Кондиціонер AUX ASW/AS-H07FFR3DI (Freedom Inverter R32) | 14 499 грн. |
Кондиціонер AUX ASW/AS-H07FFR3DI | 14 198 грн. |
Кондиціонер AUX ASW/AS-H07FFR3DI | 12 000 грн. |
Кондиціонер AUX Freedom Inverter ASW/AS-H07FFR3DI | 13 300 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації AUX Fusion ASW/AS-H07FFR3DI
Ціни на AUX Fusion ASW/AS-H07FFR3DI |
---|---|---|---|---|
AUX Fusion ASW/AS-H07FFR3DI 20 м² | від 12 000 грн. | 14 пропозицій | ||
AUX Fusion ASW/AS-H09FFR3DI 25 м² | від 14 100 грн. | 17 пропозицій | ||
AUX Fusion ASW/AS-H12FFR3DI 35 м² | від 15 999 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →