Змішувач Ibergrif Arial M13126 IB0042
Ibergrif Arial M13126 IB0042 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibergrif 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibergrif.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibergrif Arial M13126 IB0042
Усі ціни 11 →Ibergrif Смеситель для ванны IBERGRIF ARIAL M13126 (IB0042) | 2 156 грн. |
Змішувач для ванної Ibergrif Arial M13126 | 2 156 грн. |
Змішувач для ванни IBERGRIF ARIAL M13126 (IB0042) | 2 587 грн. |
Змішувач для ванни IBERGRIF ARIAL M13126 (IB0042) | 2 156 грн. |
Змішувач для ванни IBERGRIF ARIAL M13126 (IB0042) | 2 911 грн. |
ще 6 пропозицій
Користуюся з кінця липня 2023 року. Чи не розчарований покупкою, але нюанси є. Компактна коробка
Довга гарантія Дуже м'який важіль змішувача, можна одним пальцем керувати (душовий перемикач тугіший) Велика душова головка Ціна (на грудень 2023 року)
На змішувачі немає кріплення для душової голівки (треба або комплектне кріплення на стіну окремо монтувати, або просто голівку на змішувач зверху класти) Вже за два місяці корпус вкривається білими плямами від води (які не змиваються) і починає виглядати непрезентабельно (особливо на фото, в житті все не так страшно) Після встановлення довелося викликати сантехніка вже на другий день та змінювати прокладку в частині що відповідає за гарячу воду, бо та сторона пропускала воду досить сильно. Олександр Котелевський: користуюся Ibergrif Arial M13126 IB0042 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →