Змішувач Ibergrif M11008 IB0085
Ibergrif M11008 IB0085 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibergrif 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibergrif.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibergrif M11008 IB0085
Усі ціни 11 →Змішувач для умивальника IBERGRIF M11008 IB0085 | 2 951 грн. |
Ibergrif Смеситель для раковины IBERGRIF M11008 (IB0085) | 2 951 грн. |
Змішувач для раковини IBERGRIF M11008 | 2 951 грн. |
Змішувач для умивальника IBERGRIF M11008 з виливом "Водоспад" (IB0085) | 3 541 грн. |
Змішувач для умивальника IBERGRIF M11008 з виливом "Водоспад" (IB0085) | 2 951 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →