Змішувач Ibergrif Roma M12050 IB0046
Відео 1Фото 2 |
Ibergrif Roma M12050 IB0046 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibergrif 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibergrif.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibergrif Roma M12050 IB0046
Усі ціни 9 →Змішувач для душа Ibergrif Roma M12050 | 1 952 грн. |
Ibergrif Смеситель для душа IBERGRIF ROMA M12050 (IB0046) | 1 952 грн. |
Змішувач для душу IBERGRIF ROMA M12050 (IB0046) | 1 952 грн. |
Змішувач для душу IBERGRIF ROMA M12050 (IB0046) | 2 635 грн. |
Змішувач для душу Ibergrif Roma M12050 (IB0046) | 2 635 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →