Змішувач Ibergrif Star M12057 IB0010
Відео 1Фото 4 |
Ibergrif Star M12057 IB0010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibergrif 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibergrif.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibergrif Star M12057 IB0010
Усі ціни 10 →Ibergrif Смеситель для душа IBERGRIF STAR M12057 (IB0010) | 1 679 грн. |
Змішувач для душа Ibergrif Star M12057 | 1 679 грн. |
Змішувач для душу IBERGRIF STAR M12057 (IB0010) | 2 015 грн. |
Змішувач для душу IBERGRIF STAR M12057 (IB0010) | 1 679 грн. |
Змішувач для душу IBERGRIF STAR M12057 (IB0010) | 2 267 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →