Вентилятор ID-COOLING TF-12025-ARGB Trio Snow
Фото 7 |
ID-COOLING TF-12025-ARGB Trio Snow
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики TF-12025-ARGB Trio Snow
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING TF-12025-ARGB Trio Snow
Усі ціни 18 →ID-Cooling TF 12025 ARGB Trio (TF-12025-ARGB-TRIO-SNOW) TF-12025-ARGB-TRIO | 1 395 грн. |
Вентилятор ID-Cooling TF-12025-ARGB-TRIO-SNOW (3pcs Pack) | 1 399 грн. |
Кулер ID-Cooling TF-12025-ARGB-TRIO-SNOW | 1 400 грн. |
Вентилятор ID-Cooling TF-12025-ARGB-TRIO-SNOW (3pcs Pack) | 1 399 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації ID-COOLING TF-12025-ARGB Trio Snow
Ціни на ID-COOLING TF-12025-ARGB Trio Snow |
---|---|---|---|---|
ID-COOLING TF-12025-ARGB Trio Snow | від 1 299 грн. | 18 пропозицій | ||
ID-COOLING TF-12025-ARGB Trio | від 1 229 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →