Каструля Idea Home Lavander 6832790
Фото 11 |
Idea Home Lavander 6832790 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idea Home 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idea Home.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idea Home Lavander 6832790
Idea Home 6832790 | 554 грн. |
Каструля IDEA HOME 2205 Lavander 6832790 (16см/1.8л) | 632 грн. |
Каструля емальована Idea Home Tracery 6832790 16 см 1.8 л біла | 608 грн. |
Каструля емальована Idea Home Lavander 6832790 16 см 1.8 л біла | 608 грн. |
Модификації Idea Home Lavander 6832790
Ціни на Idea Home Lavander 6832790 |
---|---|---|---|---|
Idea Home Lavander 6832790 | від 554 грн. | 6 пропозицій | ||
Idea Home Lavander 6832791 | від 637 грн. | 4 пропозиції | ||
Idea Home Lavander 6832792 | від 827 грн. | 1 пропозиція | ||
Idea Home Lavander 6832793 | від 860 грн. | 4 пропозиції | ||
Idea Home Lavander 6832794 | від 950 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →