Сковорідка RiNGEL Primavera RG-1147-26 26 см (6924511)
Фото 5 |
RiNGEL Primavera RG-1147-26 |
|
Стійке антипригарне керамічне мармурове покриття Ritz.
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Primavera RG-1147-26 26 см
Усі ціни 13 →Сковорода Ringel Primavera 26 см (RG-1147-26) | 1 130 грн. |
Сковорода Ringel Primavera 26 см (RG-1147-26) | 1 074 грн. |
Сковорода RINGEL PrimaVERA 26 см б/крышки (RG-1147-26) RG-1147-26 | 1 130 грн. |
Сковорода RINGEL Primavera 26 см 6 924 511 | 746 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації RiNGEL Primavera RG-1147-26
Ціни на RiNGEL Primavera RG-1147-26 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Primavera RG-1147-20 20 см | від 476 грн. | 12 пропозицій | ||
RiNGEL Primavera RG-1147-24 24 см | від 645 грн. | 13 пропозицій | ||
RiNGEL Primavera RG-1147-26 26 см | від 730 грн. | 13 пропозицій | ||
RiNGEL Primavera RG-1147-28 28 см | від 795 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →