Сковорідка TVS Velvet 62104222310001 22 см
Очікується у продажу 549 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 22; Матеріал сковороди: штампований алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: тефлонове; Функції та можливості: миття в посудомийці; Комплектація: Країна походження бренду: Італія; |
TVS Velvet 62104222310001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TVS Velvet 62104222310001
Ціни на TVS Velvet 62104222310001 |
---|---|---|---|---|
TVS Velvet 62104182310001 18 см | від 542 грн. | 9 пропозицій | ||
TVS Velvet 62104202310001 20 см | від 558 грн. | 8 пропозицій | ||
TVS Velvet 62104242310001 24 см | від 729 грн. | 6 пропозицій | ||
TVS Velvet 62104262910001 26 см | від 686 грн. | 19 пропозицій | ||
TVS Velvet 62104282910001 28 см | від 645 грн. | 24 пропозиції |