Каструля Krauzer Chief 78601
Фото 5 |
Krauzer Chief 78601 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Chief 78601
Усі ціни 9 →Каструля Krauzer Chief LKA-133HMOLO-16C-1, з кришкою, 16x9,5 см (78601) | 579 грн. |
Каструля Chief 16 x 9.5см, з кришкою LKA-133HMOLO-16C-1, 78601 | 599 грн. |
Krauzer 78601 | 625 грн. |
Krauzer Chief 16x9.5 см LKA-133HMOLO-16C-1 (78601) Chief16x9.5смLKA-133HMO | 579 грн. |
Каструля Krauzer Chef 16 х 9.5 см з кришкою (78601) | 579 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Krauzer Chief 78601
Ціни на Krauzer Chief 78601 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Chief 78601 | від 562 грн. | 10 пропозицій | ||
Krauzer Chief 78602 | від 637 грн. | 10 пропозицій | ||
Krauzer Chief 78603 | від 703 грн. | 10 пропозицій | ||
Krauzer Chief 78604 | від 769 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →