Каструля Maestro Basic MR3512-16
Фото 6 |
Maestro Basic MR3512-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR3512-16
Усі ціни 14 →Maestro 3512-16-MR | 431 грн. |
Каструля MR-3512-16 Кастрюля 16 см, 2,1 л Maestro | 478 грн. |
Каструля Maestro 3512-16 16 см | 555 грн. |
Каструля з кришкою 2.1 л Maestro MR-3512-16 | 675 грн. |
Каструля з кришкою, 2,1 л, d16см, Maestro MR-3512-16 | 434 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Maestro Basic MR3512-16
Ціни на Maestro Basic MR3512-16 |
---|---|---|---|---|
Maestro Basic MR3512-18 | від 424 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3512-16 | від 390 грн. | 31 пропозиція | ||
Maestro Basic MR3512-20 | від 456 грн. | 20 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3512-24 | від 559 грн. | 32 пропозиції | ||
Maestro Basic MR3512-22 | від 517 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →