Каструля Krauzer Universal 78334
Фото 6 |
Krauzer Universal 78334 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Universal 78334
Усі ціни 10 →Каструля Krauzer Serie Universal, 16 см, 1,8 л (78334) | 549 грн. |
Каструля Krauzer 16 см, LKA-019 НG, 78334 | 589 грн. |
Krauzer 78334 | 650 грн. |
Krauzer 16 см LKA-019 HG (78334) 16смLKA-019HG(78334) | 549 грн. |
Каструля Krauzer LKA-019 НG/78334 1.8 л (78334 ) | 549 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →