Термосумка Igloo Playmate Gripper 22 Sport
Фото 7 |
Igloo Playmate Gripper 22 Sport 6 л14 л |
|
Два відсіки для поділу гарячих і холодних продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Igloo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Igloo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Igloo Playmate Gripper 22 Sport
Усі ціни 33 →Термосумка Igloo PM Gripper 22 Sport 14 л красная 0342236284756 | 2 295 грн. |
Термосумка Igloo Gripper 22 Sport 14 л Yellow (0342236284688) 953646 | 2 180 грн. |
Изотермическая сумка Igloo Pm Gripper 22 Sport, красный, 14л | 2 296 грн. |
Термосумка Igloo Gripper 22 Sport, 14 л лайм (0342236284688) | 2 295 грн. |
Термосумка Igloo "PM GRIPPER 22 Sport", 14 л лайм (0342236284688) | 2 326 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості термосумки Igloo Playmate Gripper 22 Sport:
- Прогумована ручка для транспортування
- Передня кишеня для зберігання дрібних речей
- Протимікробний і герметичний внутрішній матеріал
- Захищена від протікання рідини
Модификації Igloo Playmate Gripper 22 Sport
Ціни на Igloo Playmate Gripper 22 Sport |
---|---|---|---|---|
Igloo Playmate Gripper 9 Sport | від 1 197 грн. | 18 пропозицій | ||
Igloo Playmate Gripper 22 Sport | від 2 145 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →