Термобокси Igloo Latitude 52
Фото 16 |
Igloo Latitude 52 |
|
Зберігає температурний режим до 3 діб (з акумуляторами холоду).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Igloo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Igloo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Igloo Latitude 52
Усі ціни 32 →Изотермический контейнер Igloo Latitude 52 49 л 0342235033836 | 5 760 грн. |
Изотермический контейнер Igloo Latitude 52 (0342235034062) 148793 | 4 845 грн. |
Термобокс Igloo Latitude 52, 49 л синий (0342235033836) | 5 760 грн. |
Термобокс Igloo Latitude 52 49л Blue (0342235033836) | 5 599 грн. |
Термобокс Igloo Latitude 52 49л Red (0342235034062) 0342235034062 | 5 100 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →