Термобокси Igloo Latitude 30
Фото 19 |
Igloo Latitude 30 |
|
Зберігає температурний режим до 3 діб (з акумуляторами холоду).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Igloo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Igloo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Igloo Latitude 30
Усі ціни 34 →Изотермический контейнер Igloo Latitude 30 28 л 0342235033218 | 4 590 грн. |
Изотермический контейнер Igloo Latitude 30 (0342235033454) 148791 | 4 361 грн. |
Термобокс Igloo Latitude 30, 28 л синий (0342235033218) | 4 590 грн. |
Термобокс Igloo Latitude 30 28л Blue (0342235033218) | 4 486 грн. |
Термобокс Igloo Latitude 30 28л Красный (0342235033454) 0342235033454 | 4 350 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →