Термобокси Igloo Maxcold Latitude 60 Roller
Відео 1Фото 10 |
Igloo Maxcold Latitude 60 Roller |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Igloo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Igloo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Igloo Maxcold Latitude 60 Roller
Усі ціни 16 →Изотермический контейнер Igloo Maxcold Latitude 62 Roller 56 л 03422334696 | 7 020 грн. |
Изотермический контейнер Igloo MAXCOLD LATITUDE 62 ROLLER (0342233469668) | 6 669 грн. |
Термобокс Igloo Maxcold Latitude 62 Roller, 56 л на колесах, серый (034223 | 7 020 грн. |
Термобокс Igloo Maxcold Latitude 62 Roller 56 л Grey/Blue (0342233469668) | 6 776 грн. |
Термобокс Igloo Maxcold Latitude 62 Roller 56 л Серый/Синий (0342233469668 | 6 650 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →