Монітор Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 23.8 "
Фото 10 |
Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 23.8 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 23.8 "
Усі ціни 31 →Монітор 23.8" Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 | 4 679 грн. |
Монітор iiyama XU2493HSU-B6 | 4 740 грн. |
Монитор iiyama XU2493HSU-B6 | 4 740 грн. |
iiyama XU2493HSU-B6 | 4 829 грн. |
Монитор iiyama XU2493HSU-B6 | 4 739 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XU2493HSU-B6
Ціни на Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2293HSU-B6 21.5 " | від 3 705 грн. | 10 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 23.8 " | від 4 634 грн. | 31 пропозиція | ||
Iiyama ProLite XU2793HSU-B6 27 " | від 5 048 грн. | 29 пропозицій |