Персональний комп'ютер Artline Business B27 B27v34
Фото 12 | від 10 199 до 11 737 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i3, 10100, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B27 59
Характеристики
Artline Business B27 B27v34 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B27 B27v34
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B27v34 | 10 584 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v34) | 10 584 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B27 (B27v34) | 10 605 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B27 (B27v34) | 10 506 грн. |
Десктоп Artline Business (B27v34) | 10 530 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо