Монітор Iiyama ProLite XUB2490HSUC-B5 23.8 " чорний
Фото 17 |
Iiyama ProLite XUB2490HSUC-B5 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2490HSUC-B5 23.8 " чорний
Усі ціни 41 →Монітор 23.8" Iiyama ProLite XUB2490HSUC-B5 | 6 709 грн. |
Монітор iiyama XUB2490HSUC-B5 | 6 748 грн. |
Монітор iiyama XUB2490HSUC-B5 | 6 974 грн. |
Монитор iiyama XUB2490HSUC-B5 | 6 974 грн. |
Монітор iiyama XUB2490HSUC-B5 Black | 6 709 грн. |
ще 20 пропозицій