Монітор Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 23.8 "
Фото 12 |
Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 23.8 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 23.8 "
Усі ціни 31 →Монітор 23.8" Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 | 5 489 грн. |
Монітор iiyama XUB2493HSU-B6 | 6 650 грн. |
Монітор iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 Black | 5 489 грн. |
iiyama XUB2493HSU-B6 | 5 659 грн. |
Монитор 23.8" Iiyama XUB2493HSU-B6 | 5 559 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6
Ціни на Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2293HSU-B6 21.5 " | від 5 915 грн. | 1 пропозиція | ||
Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 23.8 " | від 5 433 грн. | 31 пропозиція | ||
Iiyama ProLite XUB2793HSU-B6 27 " | від 6 476 грн. | 31 пропозиція |