Змішувач Imprese Brenta ZMK081906040
Фото 4 |
Imprese Brenta ZMK081906040 Brentaбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Brenta ZMK081906040
Усі ціни 68 →Змішувач для ванни IMPRESE BRENTA Графіт хром ZMK091908040 | 9 761 грн. |
Imprese Imprese Brenta ZMK081906040 | 9 030 грн. |
Кран для ванної однозахватний литий IMPRESE BRENTA сатин латунь ZMK0819060 | 9 030 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Brenta ZMK091908040, граф.хром, 35 мм 194366 | 9 761 грн. |
Змішувач для ванни Imprese BRENTA графітовий хром (ZMK091908040) ZMK091908 | 9 761 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →