Змішувач Imprese Brenta ZMK071901030
Фото 4 |
Imprese Brenta ZMK071901030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Brenta ZMK071901030
Усі ціни 55 →Змішувач для умивальника прихованого монтажу IMPRESE BRENTA Графіт хром ZM | 6 667 грн. |
Imprese Imprese Brenta ZMK081906030 | 6 389 грн. |
Змішувач на раковину однозахватний на стіну скритого монтажу IMPRESE BRENT | 5 556 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Imprese BRENTA графітовий хром ( | 6 667 грн. |
Смеситель для умывальника Imprese Brenta ZMK071901030, скрытый монтаж, хро | 5 556 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →