Гребний тренажер Impulse HSR005-WX
Фото 6 |
Impulse HSR005-WX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Impulse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Impulse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Impulse HSR005-WX
Гребний Тренажер Impulse Hsr005-Wx | 48 132 грн. |
Impulse Rower HSR005-WX | 48 510 грн. |
Гребной тренажер Impulse HSR005-WX | 48 636 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →