Пральна машина Indesit BTW D61053 білий
Indesit BTW D61053 білий xTx (вертикальні)низька витрата води |
|
Універсальна пральна машина з вертикальним типом завантаження білизни, представлена на ринку популярним італійським брендом Indesit. Одне з головних переваг моделі — економна витрата ресурсів. Так, за один середньостатистичний цикл виріб витрачає всього 39 л води, а енергоспоживання і зовсім відповідає економного класу А+++. При цьому максимальне завантаження становить 6 кг, а швидкість обертання барабана в режимі віджимання — до 1000 об/хв.
Виробник передбачив 14 програм автоматичного прання для максимально ефективного виведення плям з різноманітних натуральних і синтетичних матеріалів. Пральна машина Indesit BTW D61053 оснащена системою захисту від протікання, завдяки якій при екстрених ситуаціях подача води автоматично припиняється. Панель управління оснащена дисплеєм, що забезпечує додаткову зручність управління і контролю за роботою агрегата.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Купити Indesit BTW D61053 білий
Усі ціни 58 →Indesit Indesit BTW D61053 (EU) | 13 999 грн. |
Пральна машина вертикальна Indesit BTW D61053 (EU) | 13 999 грн. |
INDESIT BTW D61053 (EU) | 12 082 грн. |
Вертикальна пральна машина Indesit BTWD61053EU | 13 999 грн. |
Indesit BTWD61053(EU) | 13 999 грн. |