Пральна машина Indesit BTW E71253P білий
Відео 3Фото 6 |
Indesit BTW E71253P білий xTx (вертикальні)низька витрата води |
|
Одне з ключових переваг цієї моделі — економне споживання води і електроенергії. Зазвичай, чим більше пралка вміщує білизни, тим вище у неї витрата води на один цикл. Але Indesit BTWE 71253 може вважатися виключенням з такого правила: при завантаженні 7 кг білизни вона витрачає всього 41 л. При цьому така економічність не відбилася на якості прання — воно відповідає класу А. Також при досить високій місткості барабана машина дуже компактна — ширина корпуса не перевищує 40 см.
Частково це обумовлено вибором схеми завантаження — вертикальний варіант більш компактний і тому добре підходить для малогабаритних ванних кімнат. Кріплення робочого барабана на двох точках робить машину з вертикальним завантаженням більш стійкою і менш гучною в режимі віджимання, оскільки дисбаланс при такій схемі у меншій мірі позначається на вібрації. Виробником передбачено набір з 14 режимів спеціальної прання, при цьому є окремі програми для вовни, делікатної тканини, спортивного одягу, змішаних тканин та ін. Енергоспоживання відповідає економного класу А+++. Також важливо відзначити, що панель управління додатково оснащена дисплеєм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Купити Indesit BTW E71253P білий
Усі ціни 52 →Indesit Indesit BTWE71253PEU | 15 899 грн. |
Пральна машина вертикальна Indesit BTW E71253P (EU) | 15 899 грн. |
INDESIT BTW E71253P (EU) | 13 685 грн. |
Пральна машина Indesit BTWE71253PEU | 15 899 грн. |
Indesit BTWE 71253P (EU) | 15 899 грн. |