Пральна машина Indesit MTWSA 61051 W білий (MTWSA 61051W PL)
Indesit MTWSA 61051 W білий 2021 рікxxSx (вузькі) |
|
Порівняно проста та недорога, але при цьому ефективна пральна машина. Модель представлена на ринку в 2021 році в рамках сімейства вузьких пралень xxSx від компанії Indesit. Насамперед варто звернути увагу на зменшені габаритні розміри корпусу – 85x60x42,5 см, завдяки чому модель простіше розмістити у приміщенні з обмеженим вільним простором. За один робочий цикл пральна машина Indesit MTWSA 61051 W може випрати до 6 кг білизни.
Швидкість віджимання регулюється користувачем у межах до 1000 об/хв. Також звернемо увагу на те, що виробник подбав про 16 програм спеціалізованого прання, що дозволяє враховувати тип тканин для підвищення ефективності очищення, в тому числі передбачений і популярний режим швидкого прання. Що ж до систем захисту, то модель має повний комплект сучасних рішень, включаючи захист від протікання, контроль піноутворення та дисбалансу, а також можливість блокування панелі управління для запобігання дитячому втручанню. Ще одна важлива перевага пристрою – енергоспоживання відповідає економному класу А++.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Купити Indesit MTWSA 61051 W білий
Усі ціни 15 →Пральна машина Indesit MTWSA 61051 W | 10 304 грн. |
Пральна машина автоматична Indesit Mtwsa 61051 W | 10 510 грн. |
Cтиральная машина Indesit MTWSA 61051 W PL | 10 531 грн. |
Стиральная машина Indesit Mtwsa 61051 W | 10 494 грн. |
Indesit MTWSA61051WPL | 10 020 грн. |