Пральна машина Indesit MTWA 71252 W білий
Фото 14 |
Indesit MTWA 71252 W білий 2022 рікxWx (повнорозмірні) |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit MTWA 71252 W білий
Усі ціни 10 →Пральна машина Indesit MTWA 71252 W PL | 12 141 грн. |
Стиральная машина Indesit Mtwa 71252 W Pl | 12 364 грн. |
Пральна машина автоматична Indesit MTWA 71252 W PL | 12 669 грн. |
Indesit MTWA 71252 W EE | 13 120 грн. |
Indesit MTWA 71252 W EE | 13 448 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →